Autocom cdp+ pro diagnostikos įranga

Autocom cdp+ pro diagnostikos įranga

Bendrovė „Autocom“ (Švedija) daugiau negu 20 metų gamina automobilinės diagnostikos įrangą. 1991 m. įmonės įkūrėjas Bengt Andersson iškėlė tikslą sukurti universalią diagnostikos priemonę, tinkančią visiems automobilių tipams. Šiuo metu „Autocom“ yra arti šio tikslo: įmonė kuria aukščiausios klasės diagnostikos įrangą lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams ir autobusams.
Daugelį automobilių markių atpažįstantis skeneris Autocom yra universalus įrenginys, kuriuo galima atlikti diagnostiką daugumoje europiečių, japonų ir amerikiečių gamintojų automobiliuose. Tai programinės – aparatinės įrangos kompleksas, veikiantis kartu su stacionariu ar nešiojamuoju kompiuteriu. Skeneris prie kompiuterio prijungiamas per USB jungtį, taip pat galima naudoti belaidį ryšį Bluetooth (kelių dešimčių metrų atstumu).

Automobilinis skeneris Autocom ne tik atlieka automobilių sistemų diagnostiką, bet, valdydamas mechanizmus ir reles, gali reguliuoti jų veikimą šalindamas gedimus. Iš jutiklių nuskaitydamas informaciją apie veikimo eigą, jis gali sudaryti paruoštą spausdinimui detalią ataskaitą.

Skeneriuose Autocom CDP+ įdiegta pagalbos sistema, padėsianti rasti atsakymą į bet kokį klausimą. Vartotojo sąsaja yra paprasta ir patogi, turinti daug kalbų (tarp jų – ir rusų), todėl bus nesudėtinga suprasti skenerių veikimo principus.

Diagnostikos įranga Autocom Cars veikia su lengvųjų automobilių Audi, Ford, Mercedes, Honda, BMW, Mazda, Opel, Mitsubishi, Hyundai, Renault, Peugeot ir kitomis markėmis (iš viso apie 50 pavadinimų).

Autocom Trucks veikia su sunkvežimiais Renault, Iveco, DAF, Mercedes Benz, MAN, Volvo, Scania ir t.t. (apie 30 markių).

Be automobilinių skenerių Autocom, dar parduodami ir adapteriai bet kokiam automobiliui bei programinės įrangos atnaujinimui; tarp jų – Cars+Trucks, suteikiantis galimybę vienam skeneriui veikti ir su lengvaisiais automobiliais, ir su sunkvežimiais.

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)
Naujausios prekės