ELM327 obd2 adapteris autodiagnostikai

ELM327 obd2 adapteris autodiagnostikai
     Susidūrus su automobilio gedimu nesklandumais, daugeliu atveju pakaks vieno nebrangaus sprendimo – universalaus diagnostikos adapterio ELM327. Tai yra nesudėtingai naudojamas ir vienas iš populiariausių autodiagnostikai skirtų įrenginių.
     ELM327 yra pritaikomas nuo 1996 metų išleidžiamiems automobiliams, turintiems OBD2 jungtis. Kartu su adapteriu komplekte parduodamas ir kompaktinis diskas, iš kurio turi būti įrašomos naudojimui būtinos programos.
     Mūsų pasiūloje jūs rasite 3 pagrindines ELM327 rūšis, besiskiriančias prisijungimo prie automobilio sistemos būdais.  ELM327 Bluetooth ir „Wi-Fi“ palaikantys prietaisai suteikia galimybę belaidei eksploatacijai, o įsigiję USB adapterį, kartu gaunate ir laidą, kurį galimą prijungti prie bet kokio kompiuterio. Verta paminėti, kad ELM327 „Wi-Fi“ veikia su bet kokia programine įranga.
     ELM327 yra kompaktiškas, lengvas ir itin greitas įrenginys, lenkiantis daugelį savo pirmtakų ir suderinamas su CAN protokolu. Mūsų darbuotojų pagalba išsirinkę tinkamą adapterio modelį, gavę paaiškinimus, ir atlikę visus būtinus veiksmus, jūs turėsite įrenginį, galintį suteikti aiškią informaciją apie automobilio sistemos būklę ir šalinti gedimus.
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 17 (2 puslapių)
Naujausios prekės