Universalūs diagnostikos prietaisai

Universalūs diagnostikos prietaisai

Universalūs automobiliniai skeneriai suteikia galimybę kiekvienam automobilio turėtojui savarankiškai atlikti savo transporto priemonės diagnostiką išvengiant būtinybės šias gana brangiai kainuojančias procedūras atlikinėti autoservisuose. Įsigiję tokį prietaisą ir sumokėję jo kainą vieną kartą, galėsite automobilio diagnostiką atlikinėti jums patogioje vietoje ir patogiu laiku. Galėsite testuoti elektroninius automobilio blokus ir įsitikinti visų sistemų veikimo teisingumu. Taip pat nereikės keisti įrenginio įsigijus kito gamintojo transporto priemonę.

Universalūs pagal OBDII protokolą veikiantys skeneriai suderinami su daugybės gamintojų automobiliais:

· Amerikos rinka – automobiliai pagaminti po 1996 metų, kai kurie gamintojai šį standartą įdiegė jau 1994 metais;
·  Azijos rinka - automobiliai pagaminti po 2004 metu. Kai kurie gamintojai šį standartą įdiegė anksčiau;
· Europos rinka - nuo 2001 pagaminti benzininiai ir nuo 2004 metų pagaminti dyzeliniai automobiliai, kai kuriuose modeliuose OBDII standartas įdiegtas nuo 1996 metų.

Automobiliniai OBDII protokolo skeneriai skirstomi į dvi pagrindines grupes:

1.     Autonominiai skeneriai- nereikalauja papildomos diagnostinės įrangos yra savarankiški prietaisai su ekranu, maitinimą gaunantys diagnostiniu kabeliu. Viskas ko reikia diagnostikai- prijungti prietaisą prie automobilio OBDII diagnostinės jungties. Nedideli prietaiso išmatavimai leidžia jį nuolat turėti su savimi ir atlikti automobilio diagnostiką bet kurioje patogioje vietoje.

2.     Diagnostiniai adapteriai – kompaktiški automobiliniai skeneriai, kuriems būtina papildoma įranga su įdiegta programine įranga: išmanusis telefonas, planšetė, nešiojamas kompiuteris.  Tokių adapterių galima net neatjunginėti nuo automobilio diagnostinės jungties, tokiu būdu visada turėsite realaus laiko duomenis apie savo automobilio būklę. Tokie prietaisai yra labai informatyvūs, didelio mobiliųjų įrenginių ekrano dėka galite stebėti didelį kiekį informacijos. Jų prijungimui prie mobiliųjų įrenginių, priklausomai nuo adapterio modelio naudojamos Bluetooth, USB, WiFi jungtys.

Mūsų internetinėje parduotuvėje pateikiamas platus OBDII protokolo automobilinių skenerių pasirinkimas, juos galite įsigyti patraukliomis kainomis ir su pristatymo visoje Lietuvoje galimybe. 

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)
Naujausios prekės