DS150E v.2020.23 universali auto diagnostikos įranga

Prekės kodas: DS150E v.2016.0 BT+ WOW! 5.00.8
Prieinamumas: Nėra sandėlyje
100.00€

Kiekis

 

Naujausia programos versija 2020.23!

Programinės įrangos funkcijos neapkarpytos.

Trys viename dirba tiek su lengvaisiais, tiek ir su krovininiais automobiliais (suderinama su 12 ir 24 voltų įranga).

Programinė įranga turi didelę duomenų bazę ir palaiko visas OBD diagnostikos galimybes.

Mūsų el. parduotuvėje įsigydami įrenginį gaunate:

1. Aukščiausio lygio A kokybės įrenginį ( 6 mėn. garantinį laikotarpį pateikus čekį ir įrenginį su nepažeistomis plombomis).

2. Visavertę atidirbtą programinę įrangą kompaktiniame diske ( naujausia versija 2020.23)* taip pat programinės įrangos diegimo videoinstrukciją padėsiančią lengvai įdiegti programinę įrangą. Taip pat naudingos medžiagos darbui su delphi.

3. Nemokamus atnaujinimus kai išleidžiama nauja programinės įrangos versija.**

4. Pilną nemokamą techninį palaikymą su nuotolinio įrangos nustatymo galimybe.***

5. Įrenginys pardavimui pateikiamas tik po pilno patikrinimo.

Bendras įrangos įvertinimas:  - funkcionalus, daugybę įrenginių palaikantis prietaisas, 100% pateisina savo kainą galimybėmis, šiuo metu neturi analogų, svarbus faktas – programa pilnai rusifikuota ir turi pagalbą diagnostikos metu.

Pagrindiniai DS150E skenerio privalumai:

 Vartotojui draugiška ir intuityviai suprantama vartotojo sąsaja, su kalbos keitimo galimybe.

 Įmontuotas diagnostinis multipleksorius supaprastina prijungimo prie automobilio procesą.

 Prijungimas prie kompiuterio per USB arba Bluetooth.

 Galima naudoti asmeninį kompiuterį arba Pocket PC

 Lengvai ir paprastai įdiegiama programinė įranga

 Visų šiuo metu žinomų diagnostikos protokolų ir jungčių palaikymas

 Įdiegta pagalbos darbo metu sistema

 Diagnostinės DS150E galimybės

 Greita automatinė prijungto automobilio identifikacija specialios technologijos ISI (Intelligent System Identification) dėka.

 Automatinis užklausų visiems prijungto automobilio valdymo blokams siuntimas technologijos  ISI (Intelligent System Identification) dėka.

 Klaidų kodų nuskaitymas ir ištrynimas 

 Adaptacijų panaikinimas

 Realaus laiko duomenų atvaizdavimas (real-time data)

 Techninio aptarnavimo intervalų panaikinimas

 Imobilizatorių, raktų, elektroninių variklio valdymo blokų adaptacija ir programavimas.

DS150E pro + lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams – universalus 3 viename

DS150E  - sparti ir patikima diagnostikos sąsaja, sujungianti transporto priemonę su kompiuteriu. Ji suderinama tiek su naujomis, tiek ir su senomis transporto priemonėmis. 

Ši sąsaja leidžia atlikti diagnostiką lengviesiems automobiliams ir lengviesiems krovininiams automobiliams pagamintiems po 1988 metų. Palaikomos 47 gamintojų transporto priemonės. Programinės įrangos paketas užtikrina lengvųjų komercinių automobilių, sunkvežimių, autobusų ir priekabų pagamintų po 1995 metų diagnostiką. Viso palaikoma 37 gamintojų produkcija. Diagnostinė programa GENERIC skirta transporto priemonių neįtrauktų į programos duomenų bazę diagnostikai.  Programa prie tokios transporto priemonės bando prisijungti automatiškai išbandydama visus galimus protokolus. Multipleksoriaus funkcija,  2xHS  CAN(ISO 11898-2), SW CAN (SAE J2411), К/L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL ir (SPI, analoginis įėjimas ir 5 voltų išėjimas).

DAUGIASPALVIS INDIKATORIUS

Daugiaspalvio indikatoriaus CDP + pagalba galima pilnai kontroliuoti diagnostikos procesą. Skirtingos spalvos ir garsai padeda stebėti procesą per atstumą, pavyzdžiui, indikatoriaus spalvoms periodiškai keičiantis iš žalios į mėlyną CDP+ yra sujungtas su transporto priemonės valdymo bloku.

KĖBULO NUMERIS -VIN 

Programinė įranga turi išmaniąją funkciją leidžiančią nuskaityti diagnozuojamo automobilio kėbulo numerį, tai garantuoja automatinį modelio ir gamybos metų parinkimą. Be to transporto priemonės variklio kodas taip pat parenkamas automatiškai iš visų buvusių rinkoje.

ISS

Intelektuali skenavimo sistema (ISS) yra naudojama visų automobilio sistemų peržiūrai, ji atvaizduoja kiekvienoje sistemoje saugomus klaidų kodus. Ši funkcija taupo laiką ir leidžia gauti bendrą faktinės transporto priemonės būklės apžvalgą. Baigus darbą si ISS galima pasirinkti konkretų valdymo sistemos elementą tolesnei rezultatų analizei.  

ISI

Intelektuali identifikacijos sistema (ISI) leidžia identifikuoti ir automatiškai pasirinkti automobilyje įrengto kontrolerio tipą. Tai garantuoja teisingą diagnostikos procedūros atlikimą naudojant tinkamus parametrus.

ATASKAITOS FUNKCIJA

Šios funkcijos dėka pateiktoje išklotinėje galima matyti konkrečiai transporto priemonei reikalingus pakeitimus ir pataisymus net neturint šalia transporto priemonės. Pagalbinis tekstas užtikrina efektyvų darbų planavimą net sudėtingose situacijose. 

OBD FUNKCIJOS

CDP + pagal unikalią multipleksorinę technologiją, leidžiančią ji panaudoti visų tipų transporto priemonėse nepriklausomai nuo elektros įrangos maitinimo įtampos ir ryšio protokolo. Toms transporto priemonėms, kuriose nenaudojama standartinė 16 kontaktų jungtis, galima pasirinkti įvairius sertifikuotus ir suderintus adapterius ir kabelius. 

UNIVERSALUMAS IR PAGALBINĖS FUNKCIJOS

Daugumai OBD funkcijų, pavyzdžiui,  korekcijoms ir programavimui, sukurtos išsamios instrukcijos ir pagalbiniai tekstai diagnostikos pagalbai. Žingsnis-po-žingsnio informacija apie aplinkybes, pasiruošimą ir įvairių funkcijų vykdymą gerokai supaprastina net pačių sudėtingiausių funkcijų vykdymą.

Diagnostikos (OBD) galimybės:

Klaidų kodų nuskaitymas ir trynimas;

Serviso lempučių gesinimas

Realaus laiko parametrų atvaizdavimas;

Vykdomųjų mechanizmų valdymas, reguliavimas ir kodavimas;

Užtikrina visus diagnostikos privalumus;

Prietaisas prie kompiuterio jungiamas USB jungtimi.

Pagrindinės prietaiso savybės:

Palaiko visus pagrindinius ryšio standartus (įskaitant CAN, SAE J1850, KWP 2000 ir t.t.);

Darbo tiek su stacionariu, tiek ir su kišeniniu kompiuteriu galimybė;

Vartotojui draugiška rusifikuota sąsaja;

Autoskenavimo funkcija;

Bluetooth jungtis.

 Funkcijos:

Klaidų kodų nuskaitymas ir trynimas;

Realaus laiko duomenų atvaizdavimas;

Baziniai valdymo bloko nustatymai;

Serviso lempučių gesinimas;

Imobilizatoriaus programavimas;

Pilnai suderinamas su OBD II/eOBD;

Unikali multipleksinė sistema: Variklis, SRS, prietaisų skydas, ABS, imobilizatorius, klimato kontrolė, komforto sistema, automatinė pavarų dėžė ir t.t..

 Taip pat atskirai galite įsigyti kabelių komplektus

- lengviesiems automobiliams  

- sunkvežimiams

  P.S. Nerekomenduojame diagnostinės programinės įrangos diegti operacinėje sistemoje Windows 8, dėl nekorektiško šios operacinės sistemos darbo su diagnostine programine įranga.

Komplektą sudaro:

1. Adapteris Delphi SDP PRO 3 viename 

2. Laidas prijungimui prie PC

3. Darbo su įrenginiu instrukcija

4. Programinė įranga 2020.23, 2017.3 ir jos įdiegimo videoinstrukcija

Naujos versijos ypatybės ir privalumai:

Programinė įranga Delphi 2020.23

Daugiaspalvis indikatorius

VIN numeris

Intelektuali skenavimo sistema (МКС) .

Intelektuali identifikavimo sistema (ISI) .

CDP įdiegta unikali multipleksoriaus technologija leidžianti naudoti jį visų tipų transporto priemonėse nepriklausomai nuo jose naudojamos įtampos ir ryšio protokolo.

Pridėti automobiliai: Citroen C1 (b4) , Hyundai i10, Nissan Qashqai J11

Į naują programą 2020.23 įdiegti šie pakeitimai:

Daugiau kaip 100 000 skirtingų sistemų programoje:

2020.23 Dabar duomenų bazė apima daugiau kaip 100 000 sistemų su klaidos kodų skaitymo, parametrų peržiūros realiu laiku galimybe, komponentų aktyvacija, nustatymai ir programavimas. 

ISI – intelektuali identifikacijos sistema:

Teisingas automatinis automobilių atpažinimas nuolat tobulinamas. Tai garantuoja teisingą parametrų atvaizdavimą diagnostikos metu. Naudojant ISI teisingai parenkamas variklio kodas, net tuo atveju jei suklydote pasirinkdami automobilį. 

Išsami pagalba:

Visos funkcijos: kalibravimas, reguliavimas ir programavimas  lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams turi smulkų kiekvienos procedūros aprašymą, taip pat ir rusų kalba. Kompanija nuolat dirba paprastindama savo produktų naudojimą, vienas iš šio darbo uždavinių yra informacija ir pagalbiniai tekstai programoje, tuo tikslu nuolat naujinami pagalbos programoje failai jau esančioms programinės įrangos funkcijoms.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Žymos: DS150E