ELM327 Bluetooth, skirtas Ford / Mazda

Prekės kodas: ELM327 Bluetooth, skirtas Ford / Mazda
Prieinamumas: Sandėlyje
29.00€

Kiekis

 

ELM327 Bluetooth, skirtas Ford / Mazda

Jei esate Ford, Mazda, Mercury automobilio savininkas, tada adapteris elm327 bluetooth su perjungikliu yra tai, ko jums reikia.

Adapteris veikia kaip įprastas elm327 ir palaiko daugumą automobilių, pagamintų po 1996 metų, dyzelinius automobilius pagamintus po 2004 metų, esminis skirtumas nuo kitų modelių yra 1.5 versijos mikroprograminė įranga ir perjungiklis, kurio dėka galima Ford, mazda ir Mercury automobiliuose dirbti per abi sąsajas ir diagnozuoti visus valdymo blokus, kadangi atskiruose modeliuose valdymo blokai yra ne tik ant HS Can, kaip daugelyje automobilių, bet ir ant MS Can, kuriuos galima diagnozuoti adapterio su perjungikliu pagalba.

Norime atkreipti dėmesį, kad šis adapteris neveikia su iOS operacine sistema. Darbui su iOS operacine sistema jums bus reikalingi Wi-Fi modeliai arba Bluetooth 4.0, kuriuos galite įsigyti čia!

Tokiu būdu, šio adapterio pagalba galite atlikti išplėstinę Ford, Mazda ir Mercury automobilių diagnostiką ir atlikti įprastinę visų kitų markių automobilių diagnostiką.

Adapteris ELM327 Bluetooth, skirtas Ford automobiliams, puikiai atlieka automobilių diagnostiką, taip pat leidžia iš elektroninių valdymo blokų atmintie trinti klaidas (užgesinti „Check Engine“ lemputę prietaisų skyde). Nuskaitomos informacijos kiekis, taip pat saugos pagalvių ir automatinės pavarų dėžės diagnostikos galimybė tiesiogiai priklauso nuo jūsų naudojamos programinės įrangos.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras