Mercedes Star Diagnosis Compact 4 SD Connect

Prekės kodas: Mercedes-Benz Star Diagnosis Compact 4 SD Connect
Prieinamumas: Sandėlyje
680.00€

Kiekis

 

Dylerinis skeneris SDconnect c4 DoIP yra pagrindinė naujo diagnostinio komplekso Mercedes Star Diagnosis Compact 4 dalis. Tai naujas laiptelis Mercedes automobilių diagnostikos evoliucijoje. Pagrindinis skirtumas nuo Star Diagnosis Compact 3- galimybė diagnozuoti automobilius ne tik prisijungus laidu prie COM ar USB jungties, bet ir prisijungus LAN tinklo jungtimi, taip pat ir bevieliu WI-FI ryšiu tiek jungiantis tiesai prie nešiojamojo kompiuterio, tiek ir per maršrutizatorių. Bevielio WI-FI prisijungimo galimybė multipleksoriuje SDconnect leis jums jūsų darbą paversti maksimaliai komfortišku ir patogiu. Norint atlikti diagnostiką, dabar jums nebereikia neštis monitoriaus ir kompiuterio nuo vieno automobilio prie kito, pakanka tik prijungti sąsają, tai ypač aktualu diagnozuojant komercinį autotransportą. Multipleksorius veikia valdomas nuosavos operacinės sistemos (Linux), todėl duomenų perdavimo sparta siekia iki 100 Mbps, o tai yra gerokai didesnė sparta nei jungiantis laidu. (Tiesa, daug kas priklauso ir nuo kompiuterio konfigūracijos). Naudodami Star Diagnosis SDconnect galite būti tikri, kad galėsite atlikti visų Mercedes automobilių diagnostiką, nepriklausomai nuo jų pagaminimo metų. Jau dabar mūsų komplektai palaiko darbą su naujais modeliais W166, W223, A176, E213, CLA117, C205, C217, GLE292, GLA156, VITO 447. SDconnect palaiko pilnavertę tiek lengvųjų automobilių, tiek ir komercinio transporto, naudojančio 24V įtampą, diagnostiką. Tai pilnavertis diagnostinis skeneris mini automobilių Smart diagnostikai. Įsigyti Star Diagnosis SDconnect galite pateikę užsakymą mūsų tinklapyje arba paskambinę telefonu.

Kodėl MB SD Connect verta pirkti pas mus:

Mes parduodame įrangą, leidžiančią iš karto imtis darbų ir uždirbti pinigus užuot gilinusis į diagnostinės programinės įrangos diegimo ir derinimo subtilybes.

Kiekvienas multipleksorius prieš parduodant betarpiškai tikrinamas prijungus jį prie automobilio, o ne biure ant stalo. Jei prietaisą pasiimate patys arba jį pristatome Vilniaus ribose, galime prietaiso veikimą pademonstruoti prijungdami jį prie bet kokio Mercedes automobilio.

Prietaisas surinktas NAUJŲ mikroschemų, relių ir procesorių pagrindu, išlaikant ypač aukštą surinkimo ir litavimo kokybę. Prietaisas nelygintinas su jokiais kitais Lietuvoje „pigiau“ parduodamais prietaisais. Tai geriausias iš visų pasaulyje parduodamų klonų!

Vietoje kietojo disko su įdiegta pasenusia programine įranga, skirta konkrečiam nešiojamojo kompiuterio modeliui (kaip taisyklė– pasenusios konfigūracijos ir nebegaminamam), mes siūlome NAUJĄ šiuolaikinės konfigūracijos (nurodyta žemiau) nešiojamą kompiuterį. Kompiuteryje įdiegtos naujausios, stabilios žinynų, katalogų ir diagnostinės programinės įrangos versijos, o tai užtikrina naujausių, 2016 – 2019 metų gamybos Mercedes automobilių palaikymą. Turime ir puikios kokybės, geros konfigūracijos naudotų nešiojamų kompiuterių.

Programinė įranga yra rusų, anglų kalba ir neužsidarinėja reikalaudama būtinų atnaujinimų kas tris mėnesius!

Inžinerinis meniu, naudojamas valdymo blokų parametrų derinimui, Xentry ir DAS programose yra atidarytas.

Mūsų multipleksoriai palaiko mikroprograminės įrangos atnaujinimą ir jau dabar parduodami su naujausia originalia 2.11.x versijos mikroprogramine įranga, kurios buvimas yra būtina DAS ir Xentry OpenShell 06.16 ir vėlesnių versijų veikimo sąlyga (su ankstesnių versijų mikroprogramine įranga naujos DAS versijos neveikia).

Tiesioginio DAS paleidimo be Xentry funkcija, taip pat aktyvi tiesioginio perėjimo iš DAS į WIS funkcija.

Kompiuteris suderintas taip, kad Wi-Fi ryšys neprapuola.

Ne paslaptis, kad kiekvieną kartą pasirodžius naujai diagnostinės programinės įrangos versijai, atsiranda ir daug jos diegimo niuansų ir gudrybių. Informaciją po gabalėli tenka rankioti įvairiuose forumuose, pirkti pagalbines programas ir t.t., tačiau tai neturėtų jūsų jaudinti: Mes šį darbą jau padarėme už jus! Mūsų specialistai suteiks kvalifikuotas pasenusios programinės įrangos atnaujinimo paslaugas.

Mes siūlome naują arba naudotą kompiuterį su veikiančiomis naujausiomis programų versijomis.

Diegiame Vediamo 5.00.06 nemokamai į pas mus pirktą kompiuterį arba užsakius diegimo paslaugą.

Yra galimybė įdiegti DTS Monaco 8.12.016.

Yra galimybė įdiegti programinę įrangą Mercedes Xentry OpenShell 06.2021 arba 09.2022 į šiuolaikinį kompiuterį su i5 arba i7 procesoriumi ir programine įranga Windows 10.

Programa HHTWin yra įdiegta ir veikia (įprastinėje stabiliausia XDOS 06.2021 versijoje HHTWin nėra iš principo). Galioja tik 12.17 versijai.

Prietaisui suteikiama 1 metų garantija.

Ir pabaigai. Kad ir kas ką berašytų savo tinklapiuose, tik mes turime didžiausią (daugiau kaip 8 metų) SD Connect ir Star C3 pardavimo patirtį Lietuvoje bei geriausius šių prietaisų remonto ir derinimo specialistus. 


Taip pat mes atliekame ne pas mus pirktų SDConnect prietaisų remontą, atliekame Sdconnect atstatymą po blokavimo ir SDConnect serijos numerio keitimą.


SDnetAssist ir SDnetControl:

Įdiegta programinė įranga SDnetAssist yra tai kas padės jums greitai ir patogiai sukonfigūruoti SDconnect jūsų tikslams ir uždaviniams. Turėdami kelis multipleksorius, juos galite sujungti į vieną tinklą ir valdyti konkretų multipleksorių, naudodamį programą SDnetControl.


Star Diagnosis CANtool

Star Diagnosis CANtool- tai unikali CAN magistralės Mercedes automobiliuose diagnostikos sistema, realizuota multipleksoriuje SDconnect. Ši sistema leidžia fiziškai atsekti visus CAN magistralės parametrus šiuose modeliuose: 166/164/251, 169/245, 171, 203/209/204/205, 211/219/212, 220/215, 221/216/222, 230, 240.


Sistema Star Diagnosis CANtool gali dirbti dviem režimais:

1. CAN diagnostika, įdiegta į Xentry-DAS

2. CAN diagnostika per programą Sdscan (eksperto režimas)

Palaikomi absoliučiai visi Mercedes automobiliai pagaminti 1993 – 2019 metais ir vėliau: lengvieji (įskaitant restailingą), visureigiai, sunkvežimiai (Atego, Actros, axor ir kt.), autobusai, keleiviniai/krovininiai automobiliai, Premium klasės automobiliai Maybach, automobiliai Smart, pramoniniai agregatai.


Sdscan palaikomos funkcijos:

CAN magistralės monitoringas

CAN signalų pasirinkimas ir konfigūravimas

Priverstinė CAN magistralės aktyvacija

CAN magistralės elemento valdymas

Kompleksinė automobilio elektros sistemos diagnostika, akumuliatoriaus iškrovimo priežasčių paieška

Visų CAN magistralėje esančių elektroninių blokų diagnostika.


Programinę įrangą mes diegiame kartu su inžinerine programa Vediamo 5.00.06. Vediamo- tai programavimo ir kodavimo offline režimu (vietoje SCN) galimybė; prieiga prie valdymo blokų serviso funkcijų, kurios neprieinamos per DAS ar Xentry; diagnostika, klaidų blokuose skaitymas ir trynimas; variantinis kodavimas; valdymo blokų funkcijų įjungimas ir išjungimas bei daugybė kitų galimybių. Darbui su programa reikalinga patirtis ir įgūdžiai šioje srityje, t.y. ji neskirta eksperimentavimui.
2. Inžinerinę programą DTS Monaco 8.08.21 (rinkitės pateikdami užsakymą).  DTS Monaco, lyginant su Vediamo turi platesnes galimybes. Ji leidžia atlikti kompleksinius valdymo blokų testus, suteikia prieigą prie paslėptų inžinerinių duomenų sričių bei leidžia keisti šiuos duomenis, atlikti pirminį paruošimą ir gamybinius testus, kurie prieinami tik gamintojui.  Trumpas funkcijų sąrašas: Ryšio su blokais testas, duomenų magistralėje analizė, ODX duomenų patikrinimas vs. ECU, gedimų nuskaitymas- trynimas, flash atminties programavimas, matuojamų dydžių atvaizdavimas, ECU blokų parametravimas, variantinis kodavimas, įdiegtų procedūrų atlikimas, OBD funkcijų patikrinimas, patikrinimo skriptų sudarymas/vykdymas, įmontuotų blokų identifikavimas. Mūsų diegiama versija- tai visiškai funkcionali versija su maksimaliai atviromis galimybėmis. Komplekte jai suteikiama pilna bazė. 


Komplektacija:

Diagnostinis multipleksorius Star Diagnosis SD Connect;

prijungimo prie LAN laidas;

Diagnostinis 4 kontaktų laidas;

Diagnostinis 14 kontaktų laidas;

Diagnostinis 16 kontaktų OBD-2 laidas;

Diagnostinis 38 kontaktų laidas;

Akumuliatorių laukimo režimo palaikymui komplektacijoje nėra. Galite užsisakyti pas mus arba įsigyti savarankiškai. Naudojami 6 vnt. AA dydžio pakraunamų NiMH akumuliatorių, kurių talpa nuo 1800 iki 2300 mAh. Dedami po pusapvaliu dangteliu.

Prietaisui suteikiama 1 metų garantija.


Į programinės įrangos sudėtį įeina variantas su Windows 10 (OpenShell kompleksas):

1. DAS 12.2021 arba 09.2022 - Diagnosis Assistance System – Diagnostinė programinė įranga (Inžinerinis meniu Developer mode atidarytas)

2. XENTRY 06.2021 (stabiliausi)  arba 04.2022 - Diagnostikos asistentas DAS. Inžinerinis meniu atidarytas.

3. HHTwin senų, iki 2002 m. pagamintų automobilių diagnostikai.

4. WIS 03.2022 arba 09.2021 - Workshop Information System - Remonto vadovas, elektros schemos

5. EPC 11.2022 arba 09.2011 - Elektroninis atsarginių dalių katalogas

6. StarFinder 2022

7. Vediamo 5.00.06


Dėmesio!!! Versija OpenShell 06.2021 diegiama į 64 bitų operacinę sistemą Windows 7 arba Windows 10, kurioje HTTWin NEGALI veikti iš principo! Tai reiškia, kad neatsidarys mažas hhtwin langelis anglų kalba ir nebus įmanoma diagnozuoti senų, devintame dešimtmetyje pagamintų automobilių bei kai kurių 2000 metų pradžioje pagamintų automobilių, tokių kaip w210 iki 1996 m., w140, kai kurių blokų w203, w903 modeliuose, w638 iki restailingo, kai kurių tais metais pagamintų krovininių automobilių ir t.t.   

 

Pastaba: Būtina suprasti, kad kuo naujesnė programinė įranga, tuo labiau kūrėjai stengiasi joje uždaryti anksčiau buvusias prieinamomis offline funkcijas. Pavyzdžiui, gali neveikti koka nors funkcija inžineriniame meniu arba inžineriniame meniu apskritai gali nebūti punkto (funkcijos), nežiūrint į tai, kad anksčiau viskas buvo gerai. Visa tai– kompanijos Daimler žingsniai link to, kad būtų pereita prie darbo tik online režima. Pačios naujausios versijos būtinos specialistams užsiimantiems išskirtinai naujais automobiliais. Taip pat labai tikėtina, kad daugeliui šios funkcijos naujuose automobiliuose ir nereikalingos. 

 

Šiuo metu mes diegiame programinę įrangą Mercedes Xentry Open Shell, veikiančią Windows 10 aplinkoje. Kaip ir XP atveju bus įdiegtos programos Xentry, DAS, WIS, EPC, StarFinder. Atidarytas inžinerinis meniu. Windows 10 aplinkoje programų veikimo sparta nepalyginamai didesnė nei XP aplinkoje.

 

Programinės įrangos diegimo (arba atnaujinimo) į užsakovo kompiuterį kaina 100 Eurų.

 

Svarbu: win7 naudotojams– jūsų kompiuteryje turi būti Intel mikroschemų rinkinys (chipset) ir procesorius, kietajame diske turi būti ne mažiau kaip 360 GB laisvos vietos, turi būti ne mažiau kaip 4 GB RAM.

 

Windows 10 naudotojams– laisvos vietos kietajame diske ne mažiau kaip 500 GB, RAM nemažiau kaip 4 GB (rekomenduojama 4 GB).


Turime naudotų nešiojamų kompiuterių darbui su Sdconnect arba Star 3 ar kitais prietaisais. 

Peržiūrėti kompiuterių modelius.

Visos kainos nurodytos jau paruoštų darbui kompiuterių. Kompiuteriai puikios būklės.


Pastaba:

Venkite pigių nekokybiškų įrenginių, parduodamų nekompetentingų pardavėjų.

Žema kaina gali būti paremta žema komponentų ar surinkimo kokybe. Paprastai, tokiems prietaisams būdingas nestabilus veikimas, sena 1.2.х arba 1.8.х versijos mikroprograminė įranga ir jos atnaujinimo galimybės nebuvimas. Komplekte nebūna akumuliatorių. Dažnai pardavėjai tegalintys pasiūlyti žemą kainą, mažai tenusimano apie tai ką parduoda, taip pat nėra pajėgūs pagelbėti diegiant programinę įrangą. Vietoje to klientui duodamas kietasis diskas su pasenusiomis programomis anglų kalba, konkrečiam kompiuterio modeliui (seniai nebegaminamam) ir klientas paliekamas likimo valiai su visomis diegimo ir konfigūravimo problemomis. Nemalonia staigmena gali tapti ir mikroprograminės įrangos atnaujinimo galimybės nebuvimas, o atnaujinimas reikalingas darbui su naujomis programų versijomis su naujų automobilių palaikymu. Taip pat teko matyti prietaisų, kuriuose po atnaujinimo nustoja veikti Wi-Fi ryšys.

Paskutiniu metu beveik visi prietaisai SDConnect Kinijoje gaminami naudojant naudotus procesorius, atminties mikroschemas, reles. Litavimo kokybė tokiuose prietaisuose apskritai atskiro pokalbio tema, vien dėl nekokybiško litavimo prietaisas gali veikti nestabiliai. Visa tai yra tie prietaisai, kurie kainuoja „pigiau“. Jei atsitiko taip, kad tapote tokio „puikaus prietaiso“ savininku ir niekaip nepriverčiate jo veikti– mes atliekame SDConnect išdirbimą iki veikimui tinkamos būklės ir remontą. Remdamiesi surinkta informacija ir foto medžiaga, šia tema netrukus parašysime apžvalginį straipsnį.   

Nepirkite rimtų prietaisų vienadienėse parduotuvėse, sukurtose prieš kelias savaites turint tikslą išparduoti prekes pigiai, prižadėti ilgametį garantinį aptarnavimą, o besikaupiant garantiniams atvejams, dingti nežinoma kryptimi.

Mūsų parduotuvė sėkmingai veikia jau 8 metus ir per tą laiką mūsų klientais tapo daugybė servisų ir pavienių automėgėjų. Mūsų prietaisai surinkti iš absoliučiai naujų komponentų: flash atminties, operatyviosios atminties, procesorių, relių ir t.t. Pas mus įsigiję SDConnect, mūsų klientai sėkmingai dirba ir uždirba pinigus užuot skaitę dešimtis forumų tam, kad išspręstų nustatymo, suderinimo, techninių problemų klausimus arba skambinę pardavėjui tikėdamiesi pagalbos iš jo. Geriausias sprendimas yra įsigyti prietaiso ir kompiuterio su įdiegta ir suderinta reikalinga programine įranga rinkinį.

Galite už nedidelę kainą Vilniuje ir Lietuvoje įsigyti prietaisą Mercedes Star Diagnosis Compact 4 SDconnect ir gauti praktiškai visas dylerio funkcijas Mercedes automobilių remontui. Mercedes Star Diagnosis Compact 4 SDconnect parduodamas mūsų parduotuvėje kartu su galimybių aprašymu ir smulkiomis techninėmis charakteristikomis. Nuotraukos ir aprašymas padės jums apsispręsti dėl Mercedes Star Diagnosis Compact 4 SDconnect įsigijimo. Skambinkite mums ir įrenginį Vilniuje pristatysime tiesiai jums arba išsiųsime į bet kurį Lietuvos miestą. Komplektacija ir kaina gali keistis, teiraukitės telefonu prieš užsakydami!!!


Star Diagnosis С4 aprašymas


Naujos kartos diagnostikos įranga Mercedes-Benz Star Diagnosis С4 lengviesiems Mercedes-Benz automobiliams, Mercedes-Benz komerciniam transportui: sunkvežimiams, mikroautobusams ir autobusams, Smart, EvoBus, Maybach, SLR. Palaikoma visų Mercedes-Benz pagamintų automobilių modelių diagnostika, adaptacija, kodavimas ir programavimas. Mercedes Benz Star Diagnosis yra visiškas dylerinės Mercedes-Benz diagnostinės įrangos analogas.


MB Star Diagnosis С4 galimybės


Diagnostinis skeneris SDconnect yra pagrindinė naujo diagnostikos komplekso Mercedes Star Diagnosis Compact 4 dalis. Tai nauja pakopa Mercedes automobilių diagnostikos vystymesi. Esminė savybė skirianti nuo senesnės kartos įrenginių yra automobilių diagnostikos galimybė ne tik prisijungus laidu prie LAN tinklo, bet ir bevieliu WI-FI ryšiu. Multipleksoriuje esanti galimybė prisijungti bevieliu WI-FI ryšiu leis jums atlikti diagnostikos darbus patogiai ir komfortiškai, dabar atliekant diagnostikos darbus jums nebereikės nešioti kompiuterio ir monitoriaus nuo vieno automobilio prie kito, užteks tik prijungti sąsają, tai ypač aktualu dirbant su komerciniu transportu. Naudodami SDconnect, galite būti tikri, kad galėsite atlikti visų Mercedes automobilių diagnostiką nepriklausomai nuo to kuriais metais automobiliai pagaminti. SDconnect palaiko visavertę tiek lengvųjų automobilių, tiek ir komercinio transporto aprūpinto 24 voltų elektros įranga diagnostiką.


Star Diagnosis С4 ypatybės


SDnetAssist ir SDnetControl įdiegta programinė įranga- SDnetAssist leis jums lengvai ir greitai sukonfigūruoti SDconnect jūsų tikslams ir uždaviniams. Turėdami keletą multipleksorių, galėsite juos sujungti į vieną tinklą ir valdyti norimą multipleksorių naudodami programą SDnetControl.


Star Diagnosis CANtool– unkali Mercedes automobilių CAN jungties diagnostikos sistema, realizuota naujame SDconnect multipleksoriuje. Ši sistema leidžia fiziškai atsekti visus CAN jungties parametrus šiuose automobilių modeliuose: (164/251, 169/245, 171, 203/209, 211/219, 220/215, 221/216, 230, 240).


Programinės įrangos versija 04.2022


Star Diagnosis CANtool sistema gali dirbti dviem režimais:


CAN diagnostika įdiegta į Xentry

CAN DAS diagnostika per programą SDscan (režimas patyrusiems)

Programinė įranga 


Programinė įranga, pateikiama komplekte su skaneriu, veikia WinXP programinės įrangos aplinkoje ją sudaro šie komponentai:


WIS – techninio aptarnavimo informacinė sistema.

XENTRY – diagnostikos asistentas DAS. Inžinerinis meniu atidarytas.

DAS – automatinė diagnostikos sistema.

EPC – atsarginių dalių katalogas.


Mercedes DAS / XENTRY kartu su adapteriu gali atlikti šias funkcijas:

programavimą

kodavimą

sinchronizaciją

klaidų trynimą ir kt.


Programos ir diagnostinio adapterio pagalba galima atlikti Mercedes lengvųjų automobilių, komercinio transporto, sunkvežimių ir autobusų pagamintų po 1989 metų diagnostiką.

Be to galėsite atlikti Smart, Cobus, Setra, Mitsubishi Fuso, SharatBenz bei luxury klasės automobilių Maybach diagnostiką.


Diagnostika atliekama šios programos dėka padės atskleisti šių sistemų gedimus:

elektroninės variklių valdymo sistemų

automatinių pavarų dėžių

saugumo

oro kondicionavimo

ABS, EDS, ESP

Kruizo kontrolės ir daugelio kitų sistemų.


SDscan palaikomos funkcijos:

CAN monitoringas

CAN signalų pasirinkimas ir konfigūravimas

Priverstinis CAN jungties aktyvavimas

CAN jungties elemento valdymas

Kompleksinė automobilio elektros sistemos diagnostika, akumuliatorinės baterijos išsikrovimo priežasčių paieška

Visų elektroninių blokų prijungtų prie CAN jungties diagnostika

 

 Palaikomi automobiliai


Lengvieji automobiliai:

A(176),  A(169),  A(168),  B(246),  B(245),  CLC(117),  C(204)  C(203),  C(202),  190(201),  E(212),  E(211),  E(210),  124(124),  S(222),  S(221),  S(220),  S(140),  S(126),  E(207),  CLK(209),  CLK(208),  CLS(218),  CLS(219),  CL(216),  CL(215),  CL(140)  SLK(172),  SLK(171),  SLK(170),  SL(231),  SL(230),  SL(129),  SL(107),  SLS(197),  M(166),  M(164),  M(163),  G(463),  G(461),  E(212),  E(211),  E(210),  124(124),  S(222),  S(221),  S(220),  S(140),  CLK(209),  CLK(208),  CLS(218),  CLS(219),  CL(216),  CL(215),  CL(140),  SLK(172),  SL(231),  SL(230),  SL(129),  SL(107),  SLS(197),  M(166),  M(164),  M(163),  G(460),  GL(164),  GLK(204),  R(251)


Sportiniai „Liuks“ klasės automobiliai:

Sportiniai automobiliai: SLR (199)


Komercinis transportas:

MB 100(631),  T1,  SprinterIII,  SprinterII,  SprinterI,  Sprinter900,  Citan,  Vito(639),  Vito(638), V(638),   Viano(639),  T2,  Vario,  Vaneo(414)


Krovininiai automobiliai:

Actros963/4,  Actros2,3,  AtegoIII,  AtegoII,  AxorII,  Eonic,  Zetros,  Actros,  Atego Light,  Atego Heavey,  HPN M96,  Atron,  HPN M2000,  SKL,  FSK,  Kitų serijų modeliai.


Autobusai:

TRAVEGO,  INTOURO,  INTEGRO,  CITARO,  CAPACITY,  CITO,  TOURISMO,  O350/O403, CONECTO,  O404,  O405-O408,  Minibus,  OC500,  TOURO,  TOURINO,  MBC,  MULITEGO,  O500,  O500/OH,  OH,  OH368,  OF,  OF384,  LO,  O400,  FURTHER MODEL SERIES


Specialioji technika:

U20,  UGN,  UHN


Sunkioji pramoninė technika:

OM904/924,  OM906/926,  OM457/460,  OM501/502,  GROVE5095,  GROVE5110,  GROVE5130-3,  GROVE5130-1,  GROVE4100,  GROVE5100,  TerexAC60, TerexAC100,  LTM 1030-2.1,  LTM 1040-2.1,  LTC 1045-3.1,  MTU 4R1000, MTU6R1000,  MTU6R1100,  MTU6R1300,  MTU6R1500

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras