OP-COM Professional 170823C 2018m. (RUS/EN) programinės įrangos instaliavimas

Prekės kodas: OP-COM atnaujinimas iki versijos Professional
Prieinamumas: Sandėlyje
15.00€

Kiekis

 

OP-COM adapterio Mikroprograminės įrangos atnaujinimas iki versijos Professional 170823C 2018m. (rus/eng)

OP-COM Professional 170823c 2018 adapteriams OP-COM su originaliu procesoriumi PIC. Šiuo metu pati naujausia programos versija su 1990–2018 m. pagamintų automobilių palaikymu. Norint susieti adapterį su šia programa, būtina perrašyti jo mikroprograminę įrangą. Perrašymą atlieka programa pirmo prijungimo metu. Tačiau, jei tiesiog parsisiųsite programą ir ją įdiegsite, programa nematys adapterio. Programinė įranga gaminama konkrečiam adapteriui. Programinės įrangos paruošimui būtina nuskaityti adapterio identifikatorių ir atsiųsti jį mums.

______________________________________________________________________________________________________________________________

DĖMESIO! 

Ši programinė įranga veikia tik su kokybiškais, tikros mikroschemos PIC18 F458 pagrindu pagamintais adapteriais. 

Adapteriuose su OP-COM procesoriumi arba su falsifikuota mikroschema PIC OP-COM Professional neveiks ir „pribaigs“ jusu adapterį. Už sugadintus adapterius atsakomybės neprisiimame. 

Tam, kad įsitikintumėte savo adapterio suderinamumu, perrašykite savo adapterio mikroprograminę įrangą naudodamiesi OCflash į žemesnę versiją ir grąžinkite atgal. 

Pirmo prijungimo prie automobilio metu, programa automatiškai atnaujins mikroprocesoriaus programinę įrangą. 


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Žymos: VCDS