OP-COM 1.99 su PIC18F458 diagnostika

Prekės kodas: OP-COM 1.99
Prieinamumas: Sandėlyje
39.00€

Galimi pasirinkimai

Kiekis

 

Pristatome „Opel“ automobilių priežiūrai skirtą OP-COM diagnostikos sistemą.

Kas komplekte?

  • Universalus sistemos adapteris. Šis prietaisas sujungia automobilyje esančią diagnostikos jungtį ir paprastą kompiuterį, naudojantį „Windows“ operacinę sistemą.
  • OP-COM programa, suderinama su „Windows“ operacine sistema. Ši programinė įranga leidžia atlikti diagnostiką ir reguliuoti automobilio elektronikos sistemą.

Pagrindiniai OP-COM gebėjimai:

  • automatiškai atpažinti visus suderinamus elektroninio valdymo blokus;
  • nuskaityti, atvaizduoti ir šalinti gedimus;
  • aktyvuoti vykdomuosius prietaisus;
  • koduoti atskiras sistemos dalis;
  • atvaizduoti skirtingus automobilio veiklos parametrus realiu laiku;
  • keisti serviso intervalų rodmenis;
  • įrašyti ir trinti imobilaizerio raktus;
  • išderinti ir nustatyti imobilaizerį ir elektroninį valdymo bloką.

OP-COM yra skirtas darbui su po 1996 metų išleistais „Opel“ automobiliais. Norint sistemą suderinti su 1992-1996 metų laidos agregatais, gali prireikti „Opel“ / „Vauxhall“ 10 pin-OBD-II adapterio. Prieš pirkdami, įsitikinkite, kokia juntis įrengta jūsų automobilyje.


    „Opel“ automobiliams skirtas diagnostikos adapteris OP-COM, suderinamas ir su „SAAB“ markės agregatais, yra populiarus pirkinys norint pašalinti elektronikos sistemos gedimus. Šis pusiau profesionalus gaminys dėl savo žemos kainos ir aukštų kokybės rodiklių užsitarnavo populiarumą konkuruodamas su kitais tokio tipo prietaisais.

    OP-COM yra itin universalus produktas. Jame įdiegtas platus funkcijų spektras, kurio pagalba galima nuskaityti duomenis apie visų transporto priemonės valdymo blokų funkcionavimą, atlikti sistemos reguliavimą ir šalinti gedimus. Maža to, šis prietaisas savyje sutalpina daugelį skirtingų valdymo protokolų, kas leidžia OP-COM aptarnauti 1993-2014 metų laidos automobilius.

    OP-COM yra nesudėtingas eksploatuoti. Vienas adapterio galas prijungiamas prie automobilyje esančios jungties, o kitas – prie nešiojamo kompiuterio, kuriame galėsite matyti iššifravimą rusų kalba, USB jungties (senesniems automobiliams reikalingas 10 pin-16 pin adapteris). Kartu su pagrindiniu prietaisu komplekte parduodama programinė įranga yra suderinama su „Windows“ operacine sistema. Be to, į rinkinį įeina ir sėkmingam funkcionavimui būtinos tvarkyklės. Kitaip tariant, jums nereikės papildomai sukti galvos dėl pagalbinių priemonių paieškos – įsgykite OP-COM ir būsite pasirengę tvarkyti savo automobilio gedimus.

Kompletacija
OP-COM 1.45 Naujausia 1.45 versija
USB kabelis 120cm
CD su programinė įranga.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras