Nešiojams kompiuteris Panasonic CF-19 mk5

Prekės kodas: PANASONIC CF-19 mk5
Prieinamumas: Sandėlyje
550.00€

Kiekis

 

Aprašymas

Nuo dulkių ir drėgmės apsaugotas nešiojamas kompiuteris Panasonic CF-19 su pasukamu ekranu, skirtas naudoti autoservisuose. Jo atsparumas smūgiams ir labai aukštas patikimumas, o taip pat, palyginti su kitais kompiuteriais, ilgas baterijos darbo laikas (daugiau kaip 5 valandos) nuolatinės eksploatacijos sąlygomis su galimais smūgiais ir kritimais bei nuolatiniais pernešimais iš vietos į vietą nepalankiomis darbo sąlygomis padės pamiršti apie problemas, dėl diagnostinės technikos gedimų kylančias pačiu nepalankiausiu diagnostikos metu, o SSD disko naudojimas leis šį nešiojamą kompiuterį paversti didelio našumo diagnostikos kompleksu.

Visos kompiuterio jungtys apsaugotos guminiais apsauginiais kamšteliais ir durelėmis, klaviatūra apsaugota nuo drėgmės patekimo, smūgiams atspari plėvelė ant ekrano, metalinis korpusas. 

Charakteristikos:

Modelis: Panasonic   Toughbook CF 19 RDT5A1M MK5

naudotas 43750 darbo valandų

Ekrano įstrižainė : 10.3",

Procesorius: Intel i5 U540 1.2GHz 

Darbinė atmintis DDR3- 4GB

Jungtys: USB, COM RS232, Wifi 5GHz, bluetooth, Express Card, Pc-Card,SD card reader

Kietasis diskas: SSD 256 GB

Operacinė sistema: Windows 7 / Windows XP

Baterijos darbo laikas 5-6 valandos

Garantija: 3 mėn.


Esant būtinybei įdiegsime pirkėjui reikalingą diagnostinę programinę įrangą

Diagnostinės programinės įrangos įdiegimas: Mercedes Star Xentry, Renault Clip, Nissan Consult, Lexia 3 Citroen Peugeot, Odis VAG, BMW IsTA ir kitos.

Dėl įdiegimo kainos tarkitės telefonu. Galimas taip pat įvairios programinės įrangos įdiegimas, įskaitant skenerius idiag ir easydiag.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras