Prekių pristatymas

Jūsų patogumui ir sėkmingam tolimesniam bendradarbiavimui užtikrinti stengiamės, kad užsakytos prekės Jus pasiektų kuo greičiau.

  1. Prekių atsiėmimas artimiausiame Lietuvos Pašto skyriuje 1.5 € (Registruotas siuntimas). Pristatymo trukmė 2-6 darbo dienos (dažniausiai trunka 3 dienas).
  2. Tiesioginis pristatymas - Norėdami apžiūrėti prekę prieš mokant, arba jei nėra noro laukti pašto siuntos, Jūs galite susitart su mumis dėl susitikimo Vilniaus mieste. Jums ir mums tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku galėsime pristatyti prekę.
    "Kontaktai"


Išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų priežasčių, pavyzdžiui dėl švenčių, pašto skyriaus kaltės ar kt. Tokiu atveju mes įsipareigojame nedelsiant susisiekti ir suderinti visus su prekių pristatymu susijusius klausimus.

 
Siekdami užtikrinti tinkamą prekių pristatymą, išvengti nepagrįstų pretenzijų ir piktnaudžiavimo atvejų, informuojame, kad atlikdami užsakymą Jūs:
 
a) įsipareigojate nurodyti savo Vardą, Pavardę, Adresą, kuriuo pageidaujate gauti prekes, ir telefono numerį, o taip pat papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi pristatant užsakytas prekes. Ši informacija mums reikalinga pasirinktoms prekėms pristatyti ir bus naudojama tik šiam tikslui;
  
b) įsipareigojate prekes priimti pats. Jeigu prekių pats priimti negalite, sutinkate, kad užsakyme nurodytu adresu pristačius prekę ir prekę priėmusiam asmeniui pasirašius prekių priėmimo kvite ar sąskaitoje-faktūroje laikoma, kad prekė yra perduota Jums, bei  įsipareigojate nereikšti mums pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui;

c) sutinkate, kad  nuo mūsų ar Lietuvos pašto nepriklausančių aplinkybių Lietuvos paštui neturėjus galimybių pristatyti prekių į Jūsų nurodytą vietą, Lietuvos paštas paliktų siuntinį pagrindiniame Jūsų miesto Lietuvos pašto skyriuje ir apie tai informuotų Jus;
  
d) sutinkate, kad visais atvejais mes atleidžiami nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Jums nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Jūsų kaltės;
  
e) sutinkate, kad tais atvejais, kai pristačius prekes pastebite, jog siuntoje netinkamas prekių komplektas arba pateiktos prekės nėra tinkamos naudoti, Jūs privalote nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo prekių įteikimo dienos, informuoti apie tai mus skyrelyje „Kontaktai“ nurodytomis susisiekimo priemonėmis. Prekių įteikimo laiku laikomas prekės įteikimas Jums ar kitam subjektui šių taisyklių b punkte numatytu atveju.
   
_________________
Tikimės, kad tiek Jūs, tiek mes laikydamiesi šių taisyklių, išvengsime konfliktinių situacijų. Jeigu konfliktinių situacijų išvengti nepavyks, mes pažadame, kad spręsdami jas vadovausimės tarpusavio supratimu ir geranoriškumu.