Apmokėjimo būdai

Internetinėje parduotuvėje aDiag.lt galite atsiskaityti Jums patogiausiu būdu:
 
Elektronine bankininkyste, Banko pavedimu, „Maximos kasose, visuose „Lietuvos Spaudos“ kioskuose.

Elektroninė bankininkystė:

 
Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

 
1. Po užsakymo išsiuntimo aDiag.lt nukreips Jus į paysera.lt puslapį, kuriame pasirinksite savo banką. aDiag.lt perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie pinigų sumą, kurią reikia sumokėti.

 
2. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu, o sistema jau bus suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patviritinti mokėjimą.

 
3. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į aDiag.lt . Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę aDiag.lt neperduodami.

 
MAXIMA“ kasoje arba „LIETUVOS SPAUDA“ kioske
Atsiskaitymas už prekes įsigytas iš mūsų internetinės parduotuvės yra įmanomas ir viename iš daugiau kaip 500 „Lietuvos spauda“ kioskų visoje Lietuvoje arba daugiau kaip 300 parduotuvių „Maxima“  Lietuvoje ir Latvijoje.

 
Veikimo principas:
Išsirinkę norimas prekes iš aDiag.lt Jūs galite pasirinkti ne mokėjimą internetu, o mokėjimą “Lietuvos spauda“ kioske arba „Maxima“ kasoje . Klientui yra pateikiama sąskaita su barkodu spausdinimui, kurį atsispausdinęs klientas gali atvykti į vieną iš spaudos kioskų ar Maxima kasų ir sumokėti.

 
Operatyvumas:
Informacija apie tai, kad konkretus užsakymas yra apmokėtas pasieks mūsų internetinę parduotuvę per 10 minučių atsiskaitant spaudos kioske ir per 1 valandą atiskaitant „Maxima“ kasose.

 
Tiesioginis apmokėjimas
Jeigu Jūs nenorite pirkti prekes internetu, Jūs galite susitikti su mumis, Jums ir mums tinkamoje vietoje Vilniuje ir už prekes sumokėti grynais. Prieš tai reikės susitart telefonu arba el. paštu.