Spidometro koregavimo įranga

    Daugelis suvokia, kad automobilio spidometro atsukimas yra nesąžininga veikla, bet ne visi žino, jog šiame klausime viskas nėra vien balta ir juoda. Vairuotojams verta pasvarstyti, ar neverta pasinaudoti teisinio reguliavimo netobulumu  mūsų parduodamo ridos atsukimo prietaiso pagalba.
    Lietuvoje susiklostė situacija, kad įstatymų leidėjas nėra galutinai apsisprendęs, ar tikrą automobilio ridą slepiantys asmenys daro nusikaltimą, – baudžiamojo kodekso pataisa sugalvota, bet dar laukia, kol bus priimta, be to, nežinia, ar apskritai bus patvirtinta. Tad kol kas gudraujantys vairuotojai gali būti pakankamai ramūs – vargu, ar net itin priekabus pareigūnas rastų tvirto pagrindo prikibti.
    Kol galima netrukdomai naudotis galimybe, mes siūlome įsigyti tikrą automobilio ridą koreguojantį prietaisą, kuris taip pat leidžia nustatyti kilometražą, buvusį iki atsukimo. Tinkamai jūsų agregatui parinktas įrenginys yra prijungiamas prie automobilio elektronikos sistemos ir nurodo visus jos rodmenis. Paprasto nešiojamo kompiuterio ir specialios programos pagalba jūs galėsite nesunkiai matyti visą informaciją apie transporto priemonę ir keisti spidometro rodmenis.
    Turėkite omenyje, kad spidometro atsukimas yra itin paplitęs reiškinys, o jei jūsų transporto priemonė yra panaši į metalo krūvą, tai jokie atsukimai neišgelbės jos nuo kritiško vertinimo. Kol slėpti tikrą automobilio ridą yra teisėta, šį procesą siūlome vertinti kaip kruopštaus paruošimo pardavimui etapą, kuriam geriausiai tinka mūsų parduodami įrenginiai.

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)