KTAG MASTER FW 7.020 SW 2.25

Prekės kodas: KTAG MASTER FW 7.020 SW 2.23
Prieinamumas: Sandėlyje
110.00€ 150.00€

Kiekis

 

 

Ktag F.W. 7.020 nauja versija tai profesionalus, universalus automobilių, motociklų, sunkvežimių, žemės ūkio technikos ir katerių elektroninių valdymo blokų programatorius. 

K-TAG naudojamas EVB programavimui „ant stalo“- mikroprocesoriai, EEPROM ir flash atmintis lengvai pasiekiami prietaiso prijungimui. 


  K-TAG 100% suderinamas su pramoniniu standartu J-Tag, bet veikia ne kaip profesionalūs derintuvai. Įprastai J-Tag derintuvai visada buvo prieinami tik didelėms įmonėms, besispecializuojančioms mikrokontrolerių gamyboje ar derinime ir niekada nebuvo prieinami chip tuning‘o rinkoje.  Alientech specialistams naudojant unikalius pakeitimus ir technologijas, pavyko į vieną visumą viename įrenginyje apjungti šiomis dienomis pačius aktualiausius EVB programavimo standartus: J-Tag Renesas, Motorola BDM, Nexus BDM MPC55xx, Bootloader Mitsubishi, Bootloader Infineon Tricore, Bootloader C167 ir ST10. Įrenginys automatiškai identifikuoja EVB, nuskaito visą (FULL) atminties sritį ir geba apskaičiuoti daugelio blokų tipų kontrolines sumas. Programatorius palaiko naujausių EVB blokų su procesoriais TriCore su TPROT 8-10 nuskaitymą ir įrašymą.  


  Darbas su programatoriumi K-TAG KTAG ECU Programmer Master labai patogus. Draugiška programos sąsaja ir išsami EVB prijungimo dokumentacija padės greit įsisavinti įrenginį. K-Tag neskirtas dirbti per OBD jungtį automobilyje, tai profesionalus programatorius skirtas chip tuning‘ui ir EVB perrašymui. Versija KTAG Master leidžia išsaugoti ir įkelti atvirus dvejetainius failus. KTAG K-TAG ECU Programming Tool Master identifikuoja EVB ir automatiškai sukuria rezervinę jo kopiją. Tam, kad būtų išvengta galimų problemų, programatorius neveiks su nežinomo tipo EVB (tam įdiegta EVB kontrolė pagal žinomas EVB programinių įrangų kontrolines sumas).


  Jei profesionaliai užsiimate EVB programinės įrangos diegimu arba chip tuning‘u, šis įrenginys dažnai padės jums jūsų darbe.

Pats saugiausias JTAG įrenginys!

Pagrindinio kabelio kontaktų išdėstymas (iš kairės į dešinę):

1.Žalias-CAN L 

2.ORANŽINIS-VKEY

3.GELTONAS-K LINE

4.ORANŽINIS-VKEY

5. RAUDONAS-VECU

6.JUODAS-GND

7.JUODAS-GND

8.PURPURINIS-VPP

9.RAUDONAS-VECU

10.JUODAS-CAN H

11.RUDAS-RESET

12.PILKAS-BOOT

13.MĖLYNAS-CNF1

Programatoriaus K-TAG MASTER komplektacija 

Prijungimo laidų rinkinys

Perėjimų litavimui rinkinys

Jungiamasis laidas prijungimui prie MED17 / EDC17 EVB

Programatoriaus maitinimo nuo automobilio akumuliatoriaus laidas

USB laidas

 

Dėmesio:  Naudokite programinę įrangą komplektuojamą su programatoriumi. NEBANDYKITE SAVARANKIŠKAI INTERNETU ATNAUJINTI ĮRENGINIO PROGRAMINĖS ĮRANGOS! 

Pardavėjas neatsako už neteisingą įrenginio naudojimą, taip pat įrenginio naudojimą nekompetentingų asmenų!

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras